Подрібнювачі, тертки

Ручні тертки - це зручний і, безумовно, важливий інструмент на кожній кухні. Такі подрібнювачі добре замінюють овочерізки та ножі, якщо потрібно швидко та дрібно нарізати продукти.

При цьому є різні тертки - вони відрізняються кількістю граней, формою насічок і лез. Існують навіть багатофункціональні подрібнювачі. Як правило, це чотиристоронні тертки, де на кожній грані створюється свій візерунок з насічок і лез, що дозволяє різати овочі та інші продукти за потрібним шаблоном.

З такими пристроями особливо зручно терти сири та подрібнювати деякі овочі для смачних салатів та інших страв.

Які бувають тертки та подрібнювачі?

У якісних терток є одна особливість: їх основний матеріал — стійка до корозії нержавіюча сталь. Ручка може бути пластиковою, але якщо леза та насічки зроблені з неякісного сплаву, довго така тертка на кухні не простоїть.

Крім того, є ще одна класифікація таких багатофункціональних приладів:

  • з контейнером;
  • без контейнера.

По суті, доповнення тертки контейнером просто позбавляє вас необхідності підставляти інший посуд, але в деяких випадках ця особливість добре економить час.

Також можна вибрати чотиристоронній подрібнювач, якщо вам потрібно часто різати різні продукти. Для кожної грані є окрема форма і розмір насічок, через що можна отримувати різні за розміром частинки. Для простої нарізки підійде звичайна тертка з однією гранню.

Обираємо тертку в інтернет-магазині “Дім Посуду”

Ручні тертки повинні бути насамперед зручними у використанні. Багатофункціональні моделі на кілька граней прибирають необхідність купувати кілька подрібнювачів з різними насічками – достатньо обрати грань, підставити посуд і почати подрібнювати. Якщо ви не хочете, щоб тертка займала багато місця, краще підійде звичайна плоска модель на одну грань. З переваг – її легше мити.

Також має значення виробник: Lessner та Vincent, представлені на нашому сайті, відрізняються якістю матеріалів та довговічністю продукції.

Замовити та купити за доступною ціною якісні тертки можна в інтернет-магазині “Дім Посуду”. Ми гарантуємот високу якість посуду і приладів з нашого каталогу. Крім того, з нами можна вигідно облаштовувати кухню:

  1. Ми оформляємо безкоштовну доставку до будь-якого відділення “Нової Пошти” або “Укрпошти” в Україні – для цього достатньо замовити продукцію загальною вартістю тисяча гривень та більше. Крім того, ви можете безкоштовно забрати своє замовлення на точці самовивезення в одному з 23 міст України, де є наші магазини та салони.
  2. Беріть участь у бонусній програмі, щоб купувати новий посуд за бонуси: 5% від вартості кожного замовлення неакційного асортименту накопичується на бонусному рахунку, а на день народження ми даруємо кожному клієнту 300 бонусів.
  3. Дізнайтеся першими про наші акції та ексклюзивні знижки ‒ деякі такі пропозиції доступні лише нашим клієнтам.
  4. Сплачуйте так, як вам зручно: готівкою в магазині, карткою на сайті, післяплатою або оформлюйте оплату за рахунком для юридичної особи.

В інтернет-магазині “Дім Посуду” кожна купівля отримує гарантію. Купуйте посуд зручно та вигідно!

Підписуйтесь на новини

Надсилаємо лише корисне: новини, акції, подарунки