Публічний договір

Умови використання сайту інтернет-магазину

Використання сайту

Сайт інтернет-магазину dimposudu.ua дає змогу вам переглядати та завантажувати матеріали цього сайту (далі — «Сайт») тільки для особистого некомерційного використання, за умови збереження вами всієї інформації про авторське право та інших відомостей про право власності, що містяться у вихідних матеріалах і будь-яких їхніх копіях. Заборонено змінювати матеріали цього Сайту, а також поширювати або демонструвати їх у будь-якому вигляді або використовувати їх будь-яким іншим чином для суспільних чи комерційних цілей. Будь-яке використання цих матеріалів на інших сайтах або в комп'ютерних мережах заборонено.

Відповідальність

Матеріали та послуги цього сайту надаються без жодних гарантій. Інтернет-магазин dimposudu.ua не гарантує точності та повноти матеріалів, програм і послуг, що надаються на цьому Сайті, та не несе відповідальності за повноту зазначеної будь-якої інформації про товари (щодо ціни, опису, характеристик товару тощо) на Сайті, їх дійсності та актуальності. Інтернет-магазин dimposudu.ua в будь-який час без повідомлення може вносити зміни до матеріалів і послуг, що надаються на цьому Сайті, а також до згаданих у них продуктів і цін. У разі якщо матеріали та послуги на цьому Сайті застаріють, Інтернет-магазин dimposudu.ua не зобов'язаний оновлювати їх. Інтернет-магазин dimposudu.ua за жодних обставин не несе відповідальності за будь-які збитки, що виникли внаслідок використання, неможливості використання або результатів використання цього сайту.

Зворотний зв'язок і коментарі

Звертаючись до нас або залишаючи коментарі на сайті, ви несете відповідальність, що це повідомлення не є незаконним, шкідливим, загрозливим, наклепницьким, суперечить моральним нормам, порушує авторські права, пропагандує ненависть і/або дискримінацію людей за расовою, етнічною, статевою, релігійною, соціальною ознаками, містить образи на адресу конкретних осіб або організацій, а також будь-яким іншим чином порушує чинне законодавство України. Ви погоджуєтеся, що будь-яке ваше повідомлення Інтернет-магазин dimposudu.ua може видаляти без вашої на те згоди, а також безоплатно використовувати на власний розсуд. Інтернет-магазин dimposudu.ua не несе відповідальності за будь-яку інформацію, розміщену користувачами Сайту.

Реєстрація на сайті

Реєструючись на Сайті, ви погоджуєтеся надати достовірну та точну інформацію про себе і свої контактні дані. У результаті реєстрації ви отримуєте логін і пароль, за безпеку яких ви несете відповідальність. Ви також несете відповідальність за всі дії під вашим логіном і паролем на Сайті. У разі втрати реєстраційних даних ви зобов'язуєтеся повідомити нам про це.

Публічний договір (оферта)

Цей договір є публічною пропозицією (офертою) з продажу Товарів та послуг в інтернет-магазині dimposudu.ua, між продавцем, Товариством з обмеженою відповідальністю ТОВ «Стратера», ЄДРПОУ 40134110 (далі — Адміністрація сайту), та покупцем. Покупець погоджується з умовами договору, зробивши замовлення та сплативши відповідну суму за товар, що вважається прийняттям пропозиції (акцептом).

Умови Публічного Договору однакові для всіх споживачів, які зобов'язані повністю ознайомитися з умовами цього Договору.

Політика конфіденційності, умови гарантії, повернення, заміни Товару, які розташовані на сайті інтернет-магазину dimposudu.ua, є невід’ємною частиною оферти та обов’язкові для виконання.

Визначення термінів

 • Сайт — web-сайт, інтернет-магазин, що належить Власнику сайту і має адресу в мережі Інтернет: dimposudu.ua, за допомогою якого Покупець має можливість здійснити покупку бажаного товару.
 • Публічний договір (оферта) – договір, публічно укладений між Продавцем та Покупцем про умови продажу товарів.
 • Покупець – будь-яка дієздатна фізична особа, якій на момент укладення Договору виповнилось 18 років, або юридична особа, або фізична особа-підприємець, яка, на підставі укладеного із Продавцем Договору публічної оферти, придбає товари і оплачує їх.
 • Користувач — особа, яка має доступ до інтернет-магазину dimposudu.ua, має намір придбати чи замовити продукцію для власних потреб.
 • Одержувач — особа, зазначена Покупцем в формі замовлення або уповноважена Покупцем отримати товар. Якщо інше не зазначено в формі Замовлення, Одержувачем є Покупець.
 • Адміністрація сайту — адміністрація веб-сайту інтернет-магазину dimposudu.ua представлена Товариством з обмеженою відповідальністю ТОВ «Стратера» (код ЄДРПОУ 40134110).
 • Продавець – юридична особа, або фізична особа-підприємець, що розміщує на Сайті інформацію про товари та/або послуги, які реалізуються нею. Продавцем може бути як Адміністрація, так і будь-яка інша особа, якій Адміністрація Сайту надала дозвіл на розміщення відомостей про товари та/або послуги наявні у такої особи. Найменування Продавця зазначається в документах на Товар, документах, що свідчать про передачу Товару Покупцеві (акт приймання-передачі), та будь-яких інших документах, що можуть підтверджувати факт передачі Товару Покупцеві.
 • Виробник — суб'єкт господарювання, який: виробляє товар або заявляє про себе як про виробника товару чи про виготовлення такого товару на замовлення, розміщуючи на товарі та/або на упаковці чи супровідних документах, що разом з товаром передаються покупцеві, своє найменування (ім'я), торговельну марку або інший елемент, який ідентифікує такого суб'єкта господарювання; або імпортує товар.
 • Товар — товари, інформація про які розміщена на Сайті.
 • Замовлення — сукупність товарів, зазначених у замовленні Користувача, а також звернення Покупця за допомогою дзвінка до контактного центру Продавця з проханням здійснити реалізацію товару.
 • Пропозиція — відомості про товар, розміщені Продавцем на Сайті, які включають в себе інформацію про товар, його ціну, способи оплати та доставки, інформацію про знижки та акційні пропозиції на товар, а також інші умови придбання товару. Умови Пропозицій, розміщених на Сайті, встановлюються Продавцем. Пропозиція є інформацією про можливі умови покупки товару.
 • Сторони — Продавець, Покупець, Користувач, Адміністрація, Одержувач Товару.
 • Перевізник — особа, котра здійснює доставку Товару.

Загальні положення

2.1. Цей Договір регулює порядок доступу Користувачів/Покупців до інформації про товари та послуги, що розміщені на сайті інтернет-магазину dimposudu.ua, а також можливість продажу та передачі таких товарів/послуг Покупцям.

2.2. Інформація про товари та/або послуги відображена на сайті інтернет-магазину dimposudu.ua є динамічною. Це означає, що інформація може бути оновлена, змінена, доповнена, видалена Адміністрацією в будь-який момент часу без попереднього повідомлення Користувача.

2.3. Адміністрація Сайту має право в будь-який час в односторонньому порядку змінювати умови цього Договору. Зміни набирають чинності з моменту розміщення нової версії Угоди на Сайті та не потребують додаткового повідомлення Користувача.

2.4. Узгодженням всіх істотних умов Сторонами є оплата та/або фактичне отримання товару Покупцем, а також відвантаження товару Продавцем.

2.5. Моментом отримання товару Покупцем/Одержувачем є підписання документа, що підтверджує факт прийняття замовленого товару (товарно-транспортна накладна, акт прийому-передачі, т.і.) або фактичне отримання Покупцем/Одержувачем Товару і вчинення ним дій, що свідчать про прийняття товару. Проставлений підпис на документах, що підтверджують прийняття товару, означає, що Покупець/Одержувач отримав всі необхідні відомості (інформацію) про товар до моменту його прийняття.

2.6. Користувач/Покупець має право призначити Одержувачем товару, що купується, третю особу. В цьому випадку Покупець зобов'язаний вказати в формі Замовлення дані, необхідні для ідентифікації отримувача і доставки йому товару.

2.7. Перед відправкою товар ретельно перевіряється. При отриманні товару Покупець/Одержувач зобов'язується перевірити товар на наявність пошкоджень, а також наявність комплекту необхідних документів (товарний чек, гарантійний талон, акт прийому-передачі) і в разі відсутності на місці пред'явити претензії службі доставки.

2.8. Доставка товару здійснюється у способи: перевізник ТОВ «Нова пошта».

У разі відсутності в населеному пункті відділення компанії перевізника або інших пунктів видачі товарів, Покупець має право обрати для доставки найближчий населений пункт, в якому представлене відділення компанії перевізника або інший пункт видачі товарів. Доставка придбаного товару здійснюється за рахунок Покупця. Продавець не здійснює доставку на тимчасово окуповані території України (АР Крим, території Луганської та Донецької областей), а також в інші населені пункти, в яких відсутні відділення компанії перевізника.

Інформація про товар

3.1. Інформація про товар міститься на самому Товарі, його пакуванні, товаросупровідній документації, а також надається дистанційно, шляхом розміщення на сайті інтернет магазину dimposudu.ua на сторінці товару, або за допомогою телефонного зв’язку.

3.2. Колір або відтінок товару, який відображається на сторінці інтернет-магазину, може відрізнятися від реального.

3.3. Під час отримання Товару до моменту підписання документів, що підтверджують отримання Товару, Отримувач повинен ознайомитись з інформацією про Товар. У випадку необхідності отримання додаткової інформації про Товар Покупець/Одержувач зобов'язаний звернутись до Продавця з метою отримання необхідної інформації до моменту прийняття Товару Покупцем/ Одержувачем.

3.4. Прийняття Товару, підписання документів про отримання товару (товарно-транспортна накладна, акт приймання-передачі тощо) свідчить про те, що Продавець надав Покупцю повну, необхідну, доступну та достовірну інформацію про Товар, що забезпечило можливість свідомого та компетентного вибору. Крім того, інформація про продукцію, що була надана Покупцю/Користувачу, не може бути розцінена як реклама.

3.5. Вказані на сторінці товару умови вважаються попередніми умовами придбання Товару та/або послуг. Умови можуть бути змінені Продавцем, у тому числі після прийняття Замовлення до виконання. Конкретні умови продажу Товару та/або послуг можуть бути змінені Продавцем до моменту передачі Товару та/або послуги Покупцю/ Одержувачу.

3.6. Після оформлення заявки на замовлення товару здійснюється остаточне підтвердження наявності товару, його ціни та комплектності.

3.7. У випадку застаріння інформації (в т.ч. Пропозицій) на Сайті Адміністрація не зобов'язується змінювати чи оновлювати таку інформацію. Адміністрація ні за яких обставин не несе відповідальності за будь-які збитки (включаючи, але не обмежуючись збитками від втрати прибутку, даних або від переривання ділової активності), що виникли внаслідок використання, неможливості використання або результатів використання цього Сайту.

3.8. Користувач несе відповідальність за достовірність даних, вказаних у формі Замовлення. У випадку якщо неточні (недостовірні) дані, вказані у Замовленні, призвели до додаткових витрат Продавця, пов'язаних із доставкою Товару за невірною адресою або видачею Товару неналежному Одержувачу, всі пов'язані з цим збитки покладаються на Користувача. Продавець має право утримати суму таких збитків або витрат із сум, що були сплачені Покупцем в якості оплати Товару.

Права та обов’язки сторін

4.1. Користувач зобов'язується уважно ознайомитись з даним Договором. У разі, якщо Користувач не згоден з її умовами, Користувач зобов'язується негайно припинити використання Сайту.

4.2. Користувач/Покупець дає свою згоду Адміністрації Сайту на збір, обробку, накопичення, зберігання та використання своїх персональних даних (прізвище, ім'я, по-батькові, електронну адресу, номер мобільного телефону та інші персональні дані), а також передання їх третім особам виключно з ціллю та в межах забезпечення Продавцем виконання обов'язків покладених на нього відповідно до умов даного Договору.

4.3. Використання матеріалів, розміщених на Сайті без письмового дозволу правовласника не допускається. Для правомірного використання матеріалів Сайту необхідне укладання ліцензійних угод з правовласниками.

4.4. У разі цитування матеріалів Сайту, включаючи авторські твори, що охороняються, посилання на Сайт обов'язкове

4.5. Коментарі та інші записи Користувача на Веб-сайті не повинні суперечити вимогам законодавства України та загальноприйнятим нормам моралі та етики.

4.6. Користувач попереджений про те, що Адміністрація не несе відповідальності за відвідання та використання ним зовнішніх ресурсів, посилання на які можуть міститись на Сайті;

4.7. Користувач розуміє і погоджується, що будь-які матеріали або сервіси Сайту та/або їх частини можуть супроводжуватись рекламою. Користувач погоджується, що Адміністрація не несе будь-якої відповідальності та обов'язків, пов'язаних з такою рекламою.

4.8. Покупець зобов’язаний користуватися товаром згідно з його цільовим призначенням та дотримуватися умов (вимог, норм, правил), встановлених виробником товару в експлуатаційній документації.

Адміністрація Сайту не несе відповідальності за шкоду, заподіяну Покупцеві внаслідок неналежного використання придбаних ним Товарів.

4.9. Адміністрація Сайту розглядає претензії Споживачів в строки, встановлені законодавством України.

Порядок використання сайту

5.1. Сайт дозволяє вам переглядати і завантажувати інформацію, замовляти товар з інтернет-магазину dimposudu.ua виключно для особистого некомерційного використання. Забороняється змінювати матеріали сайту, поширювати для громадських або комерційних цілей, також поширювати на інших сайтах або в комп'ютерних мережах забороняється.

5.2. При реєстрації на сайті інтернет-магазину dimposudu.ua та оформленні замовлень, Покупець/Користувач погоджуєтеся надати достовірну і точну інформацію про себе та свої контактні дані.

5.3. У процесі реєстрації на сайті Покупець/Користувач вибирає індивідуальний логін і пароль, за безпеку яких несете особисту відповідальність. У разі втрати реєстраційних даних Користувач погоджується повідомити про це Адміністрацію сайту.

5.4. Вся текстова інформація та графічні зображення, які опубліковані на Сайті, є власністю Продавця і його контрагентів. Назви торгових марок, товарних знаків і логотипи, які розміщені на сайті, належать їх власникам.

Інші умови

6.1. Всі можливі суперечки і протиріччя, що виникають між Сторонами під час виконання цього Договору, підлягають вирішенню відповідно до чинного законодавства України.

6.2. З усіх питань, які не передбачені умовами даного Договору, Сторони керуються чинним законодавством України.

6.3. У випадку повернення Товару Покупцем з причин, зазначених у Законі України «Про захист прав споживачів», Покупець зобов'язується оплатити послуги компанії перевізника, що здійснюватиме доставку такого Товару від Покупця до Продавця.

6.4. У разі настання обставин непереборної сили, сторони звільняються від виконання умов цього Договору. Під обставинами непереборної сили для цілей цього Договору розуміються події, що мають надзвичайний, непередбачений характер, які виключають або об'єктивно перешкоджають виконанню цього Договору, настання яких Сторони не могли передбачити і відвернути розумними способами.

6.5. У випадках, не передбачених цим Договором, Сторони несуть відповідальність, встановлену чинним законодавством України.

Підписуйтесь на новини

Надсилаємо лише корисне: новини, акції, подарунки